mar 052006
 

Vazena FOMa!

O com to preboha pisete? Ake „Forum osamelych matiek“???

Radsej si na webe precitajte stranku www.vyzivne.sk a zistite, ze nie vy zeny, ale my muzi sme vdaka vam, prilis emancipovanym a prefeminizovanym zenam dnes na kazdom kroku diskriminovani. Po rozvode nam doslova kradnete nase deti a prefeminizovany zakon o rodine je tiez na vasej strane. Len si dobre precitajte tie pribehy muzov (Marek, Jojo a ini), ktori nevidia svoje deti ako je rok dlhy ,ale ich byvale manzelky si narokuju na vyzivne. A vy este s vasou podarenou strankou prilievate olej do ohna. Teraz nejde len o jedneho muza, ktoremu nespravodlivo sud zakazal stretavat sa so svojim dietatom, ale tych muzov je na desiatky a pomaly sa stavaju svojvoli sucasnej generacii prilis emancipovnanych feministickych zien. Preboha vy si myslite, ze muz, ktoremu byvala manzelka rok nedovolila vidiet svoje dieta kvôli skorumpovanej sudkyni stojacej na jej strane, „objektivnym“ socialnym kurátorkam atd. tak, ze taky muz jej da viac penazi ako 1500 mesacne??? Spamatajte sa! Sucasni muzi nie su vcerajsi. Kto pred sudmi brani prava muzov na svoje deti??? Aj ja som rok nevidel svoje dieta a byvalej nezaplatim viac ako 1200 mesacne, co urcil sud, aj ked svoju dcerku nadovsetko milujem a dal by som jej vsetko na svete, ale musel by som vidiet aspon vtedy, ked to urcil sud rozsudkom a nie ked si to zmysli byvala!

Porozmyslajte o tom, co som vam napisal. Vasa stranka ma poriadne vytocila..

S pozdravom,
Citatel

  One Response to “Názor čitateľa”

 1. Milý čitateľ, napíšem Ti môj príbeh..
  Minulý rok som požiadala o rozvod, pretože som sa dozvedela, že môj vtedy manžel narobil neskutočné dlhy..Doteraz neviem presnú sumu, dokonca ani kam všetky tie peniaze šli.Všetko sa mu podarilo výborne tajiť, nakoľko som nebola nejaká tá fúria a nekontrolovala som ho na každom kroku. Bývalý manžel bol vždy dosť pohodlný, dokonca až lenivý aj len s vlastným dieťaťom sa ísť pohrať alebo sa oň postarať. Keď ma pred rokom požiadal, či by som mu nešla ručiť na pôžičku, aby splatil dlhy, pôžočky, ktoré si vzal bez môjho vedomia na svoje meno, zistila som, že ma celý čas klamal. Je hrozné, keď sa dozviete že dlhé roky žijete s človekom, ktorého takmer nepoznáte. Teraz sme pol roka po rozvode, styk s dieťaťom nemáme upravený, od rozvodu videl dieťa pár krát, samé dieťa ho domieta, nakoľko s ním nikdy nemalo vytvorený dostatočný zdravý vtťah. On sa stihol aj oženiť so ženou o 9 rokou staršou, zabezpečenou s dospelými deťmi. Nakoľko dieťa ho úplne odmieta, snažím sa mu vychádzať v ústrety a ponúkla som mu, že ju môže navštevovať po dohode kedykoľvek chce, zatiaľ za moje prítomnosti, keďže dieťa sa ho bojí a odmieta ho. On ma však neustále napáda že mu odopieram a znemožňujem styk s dieťaťom a vymýšľa si nehorázne klamstvá. Neviem si predstaviť, že by súd nariadil ,aby dieťa „muselo“ ísť s ním na víkend, alebo dokonca by nariadil stiredavú starostlivost.
  Je nelogické, že keď sa rozvedú dvaja dospelý ľudia, nakoniec na to dopláca dieťa a musí sa prispôsobovať tomu, čo chcú jeho rodičia, prípadne ako rozhodne súd, lebo dieťa má „právo“ na oboch rodičov..Podotýkam právo a nie „povinnosť“. Prečo sa potom spoločnosť nestaží tlačiť na to, aby sa ľudia nerozvádzali aby boli „nasilu“ spolu aby dieťa vyrastalo v spoločnej rodine a nie „nasilu“ nariaďuje, ako má dieťa po rozvode svojich rodičov prežívať svoje detsvo, ako nejaký väzeň, ktorý spáchal zločin. Jedine dieťa na to dopláca.
  Sú možno výnimky čo sa týka oteckov, ktorý sa skutočne starajú. Ak Vám však tak záleží na dieťati, prečo potom nespravíte všetko preto, aby dieťa vyrastalo v zdravej rodine, svojej rodine otca a mamy.
  Takže hnevá ma celá ta iniciatíva oteckov, ktorý sa teraz snažia pretlačiť, že majú rovnakú úlohu ako matky.
  Tak ako nikdy muž neporodí dieťa, nikdy nebude mať muž totožnú úlohu ako matka..
  A muži priznajte si, poväčšine Vám nejde o tie deti, ale o to, aby ste sťažovali svojim bývalým ženám život, chcete si len niečo dokazovať, chcete sa svojimi deťmi len chváliť. Česť výnimkám.
  Poznám pár príbehov žien, rozvedených, ktoré už aby mali len pokoj, aby sa konečne rozviedli a aby dieťa nevystavovali ďalším tlakom, vyšetreniam psychológov a podobne, a často aj z dôvodov finančných, rezignovali a pristúpili aj k striedavej starostlivosti a teraz trpia aj za to dieťa. Toto muž nikdy nepochopí.
  Myslite na deti, nie na svoje ego.

Pridajte komentár...

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.